account_circle
Регистрация
menu
person
Premium Avatar
Влезте в профила си
Регистрация
flash TT Flashs (+)
Publish a Flash
Мачове и резултати matches
Всички срещи
08:21 Р1 Karpovich Y d. Mamedova E Ust-Kamenogorsk 62.46.63 08:48 Р1 Easwaramurthi A d. Isaeva A Ust-Kamenogorsk 33.ab 07:04 Р1 Maklakova E d. Nikolenko T Ust-Kamenogorsk 60.60 08:59 Р1 Kubareva A d. Falei A Ust-Kamenogorsk 67.61.62 09:58 Р1 Solomatina A d. Amirgalieva M Ust-Kamenogorsk 36.62.63 10:11 Р1 Kazionova E d. Andreevskaya V Ust-Kamenogorsk 60.60 10:59 Р1 Yashina E d. Kardava Z Ust-Kamenogorsk 76.63 08:10 Р1 Ainitdinova G d. Cohen S Ust-Kamenogorsk 62.61 09:33 Р2 Leshem E d. Li H Tbilisi 3 62.61 09:05 Р2 Liaonenka A d. Bakshi A Tbilisi 3 63.20.ab 10:10 Р2 Glinka D d. Bar Biryukov P Tbilisi 3 63.46.64 10:05 Р2 Lomakin G d. Zgirovsky A Tbilisi 3 75.63 11:14 Р1 Shalamanova D d. Aldea Wesselly M Brasov 2 64.67.60 10:04 Р1 Rosca A d. Gavrilovici A Brasov 2 60.62 10:02 Р1 Bojica S d. Macos I Brasov 2 61.62 11:56 Р1 Partaud M d. Amariei I Brasov 2 76.64 12:08 Р1 Topalova G d. Bubelyte K Parnu 76.36.64 11:41 Р1 Stevens L d. Schmidt A Parnu 62.75 10:47 Р1 Strakhova V d. Tverijonaite E Parnu 64.61 11:15 Р1 Falkowska W d. Chlpac A Parnu 61.76 12:29 Р1 Bresciani L d. Catini N Padoue 16.75.75 09:30 Р1 Bagnolini D Срещу Llamas Ruiz P Padoue Court 1 11:34 Р2 Yunchaokete B d. Tkemaladze Z Tbilisi 3 36.62.61 11:14 Р2 Erel Y d. Tsivadze G Tbilisi 3 61.62 12:35 Р2 Liutarevich I d. Zhukayev B Tbilisi 3 67.64.63 12:12 Р1 Behulova B d. Markova J Radom 75.75 11:57 Р1 Kubka M d. Kuzmova K Radom 64.64 14:40 Р2 Metreveli A d. Polukhin S Tbilisi 3 46.76.62 11:38 Р2 Riera J d. Albie A Koksijde 64.61 12:59 Р1 Martinez Cirez C d. Смиткова Radom 64.67.75 12:05 Р1 Sheyngezikht L d. Minasyan M Ystad 63.62 12:05 Р1 Zaar L d. Hennemann C Danderyd 63.75 11:35 Р1 Ingildsen J d. Jermar J Ystad 64.61 11:30 Р1 Muntean V d. Mitteregger A Danderyd 61.61 11:39 Р1 Sakellaridi S d. Saner J Danderyd 62.60 12:39 Р1 Wallin O d. Lemstra K Ystad 06.64.64 11:39 Р1 Fruhvirtova B d. Bourguignon M Danderyd 60.63 12:41 Р2 Mintegi Del Olmo A d. Seguel D San Bartolome de Tirajana 63.61 11:15 Р2 Ibbou I d. Rus A San Bartolome de Tirajana 12:03 Р2 Avanesyan E d. Curmi F San Bartolome de Tirajana 63.61 11:59 Р2 Shnaider D d. Laboutkova A San Bartolome de Tirajana 64.62 12:02 Р1 Дино d. Corbeanu A Brasov 2 61.60 11:01 Р1 Bojovic J d. Filipescu K Brasov 2 61.60 10:40 Р1 Marginean A Срещу Ghioroaie I Brasov 2 Court 2 13:28 Р1 Ionescu E d. Idrizovic F Brasov 2 63.64 13:55 Р1 Siskova A d. Stolmar R Parnu 64.62 13:21 Р1 Mikulskyte J d. Tona M Parnu 63.62 13:04 Р1 Koskel A d. Christofi E Parnu 76.62 13:44 Р1 Gimbrere J d. Nuudi M Parnu 46.64.63 12:31 Р1 Akugue Noha N d. Putz L Leipzig 62.63 12:24 Р1 Rajkovic A d. Mueller S Leipzig 61.61 13:57 Р2 Bonadio R d. Shevchenko A Меербуш 75.46.75 12:13 Р1 Малечкова d. Vojcinakova I Leipzig 61.60 12:38 Р1 Oradini G d. Bertuccioli F Padoue 61.62 13:50 Р1 Iannaccone F d. Tamm K Padoue 36.61.61 14:23 Р1 Dambrosi G d. Ciavarella N Padoue 36.63.63 15:33 Р1 Pampanin P d. Kivattsev K Padoue 46.64.63 14:21 Р2 Burillo Escorihuela I d. Haseth L San Bartolome de Tirajana 60.64 14:55 Р1 Gantschnig V d. Bulbarella M Brasov 2 64.60 12:44 Р2 Bouzas Maneiro J d. Ceschi G San Bartolome de Tirajana 61.60 14:51 Р2 Fita Boluda A d. Szabanin N San Bartolome de Tirajana 62.57.64 02:44' Р1 Spasova B Срещу Sevcikova L Brasov 2 НА ЖИВО 13:25 Р1 You X d. Formella A Radom 60.61 13:33 Р2 Lamens S d. Hoste Ferrer C San Bartolome de Tirajana 62.61 14:48 Р1 Kolodynska J d. Zhu A Radom 64.62 14:12 Р1 Olyanovskaya V d. Meri E Radom 64.63 13:58 Р2 Turati A d. Rouvroy M Koksijde 60.75 13:39 Р1 Simion O d. Laskevich E Brasov 2 60.61 12:58 Р1 Kopp S d. Bladelius H Ystad 60.61 12:54 Р1 Elde E d. Norin F Danderyd 61.60 13:22 Р1 Rinaldo Persson K d. Saigo Y Danderyd 62.61 14:36 Р1 Veldheer M d. Rivera L Ystad 63.64 13:09 Р1 Хромачева d. Brune Olsen A Danderyd 63.60 14:33 Р1 Borg L d. Perez A Ystad 62.26.64 13:33 Р1 Wagner A d. Yesypchuk D Danderyd 62.62 15:12 Р1 Eriksson Ziverts J d. Stenberg J Ystad 75.46.62 15:08 Р1 Hoedt M d. Narmont H Parnu 75.62 15:40 Р1 Meyer Auf Der Heide L d. Saar K Parnu 64.63 14:25 Р1 Colmegna M d. Jebawy J Parnu 02:52' Р1 Klaffner M Срещу Desai Z Parnu НА ЖИВО 15:01 Р2 Nagal S d. Арнаболди Меербуш 75.76 15:57 Р1 Middendorf J d. Halbauer E Leipzig 76.46.64 13:56 Р1 Curovic T d. Rushiti A Leipzig 62.62 02:13' Р2 Forejtek J Срещу Копеянс Меербуш НА ЖИВО 01:25' Р1 Pokorny L Срещу Navone M Padoue НА ЖИВО 12:50 Р1 Picchione A Срещу Ovcharenko O Padoue Court 6 12:50 Р1 Ferrari G Срещу Walkin B Padoue Court 4 00:37' Р1 Speziali F Срещу Dellien M Padoue НА ЖИВО 14:31 Р2 Romero Gormaz L d. Zelnickova R San Bartolome de Tirajana 63.52.ab 15:36 Р1 Marie J d. Johansson O Ystad 61.60 15:57 Р2 Kudermetova P d. Matoula M San Bartolome de Tirajana 46.61.64 13:00 Р1 Ehrenschneider N Срещу Madaras D Ystad Court 2 12:00 Р2 Waligora A d. Мелникова Koksijde Forfait 00:57' Р1 Friberg K Срещу Erhard M Ystad НА ЖИВО 01:47' Р2 Bhosale R Срещу Подорска San Bartolome de Tirajana НА ЖИВО 15:16 Р1 Hertel A d. Rogozinska Dzik S Radom 60.64 16:11 Р1 Erjavec V d. Hindova D Radom 61.61 15:39 Р1 Struplova J d. Piestrzynska A Radom 60.61 14:19 Р1 Kaji H d. Prisacariu A Danderyd 60.10.ab 16:10 Р1 Cabaj Awad J d. Azarko A Danderyd 62.46.62 15:32 Р1 Samavati S d. Lopatetska D Danderyd 61.75 01:40' Р1 Bayerlova M Срещу Lukacs V Parnu НА ЖИВО 13:40 Р1 Meliss V Срещу Hietaranta L Parnu Court 2 01:05' Р1 Kaul M Срещу Sugnaux T Parnu НА ЖИВО 13:40 Р1 Ozerova A Срещу Malygina E Parnu Court 4 00:11' Р1 Ekshibarova V Срещу Klasen A Leipzig НА ЖИВО 15:37 Р1 Potocnik N d. Hering K Leipzig 64.60 15:23 Р1 Buchwald H d. Odorizzi C Leipzig 62.60 16:21 Р2 Van Impe A d. Di Girolami T Koksijde 63.63 14:30 Р1 Martineau M Срещу Serafini M Padoue Court 5 01:26' Р1 Ajdukovic D Срещу Piraino G Padoue НА ЖИВО 00:33' Р1 Sorrentino L Срещу Pichler D Ystad НА ЖИВО 14:40 Р1 Mridha J Срещу Lane L Ystad Court 2 14:40 Р1 Wessels L Срещу Goldsteiner P Ystad Court 3 00:55' Р1 Stefanini L Срещу Belgraver J Radom НА ЖИВО 01:16' Р2 Хаазе Срещу Sanchez Izquierdo N Saint-Marin НА ЖИВО 00:00' Р1 Yoruk I Срещу Santos A Radom НА ЖИВО 16:07 Р1 Chidekh C d. Gonela M Columbus 61.61 00:30' Р1 Lapko V Срещу Pieri J Radom НА ЖИВО 01:19' Р1 Bangoura S Срещу Mostardi N Columbus НА ЖИВО 16:22 Р1 Kingsley C d. Demulling W Columbus 62.63 01:19' Р1 Maloney P Срещу Asaba A Columbus НА ЖИВО 00:10' Р1 Waltert S Срещу Глатч Landisville НА ЖИВО 16:00 Р1 Керкхове Срещу Paquet C Landisville Court 4 00:08' Р1 Han N Срещу Andreeva E Landisville НА ЖИВО 00:21' Р1 Mandlik E Срещу Chang H Landisville НА ЖИВО 16:10 Р1 Esteve Lobato E Срещу Tabacco F Padoue Court 6 00:05' Р1 Bernard A Срещу Clark E Columbus НА ЖИВО 16:40 Р1 Yakubov R Срещу Jachuck R Columbus Court 3 16:40 Р1 Cassone M Срещу Thieneman P Columbus Court 4 16:40 Р1 Baadi T Срещу Boulais J Columbus Court 1 16:40 Р2 Taberner C Срещу Jianu F Saint-Marin Center Court 17:00 Р1 Flores J Срещу Descotte M Guayaquil Court 2 17:00 Р2 Пол Срещу Alcaraz C Торонто/Монреал Court Central 17:00 Р2 Townsend T Срещу Бонавентур Concord Center Court 17:00 Р2 Anisimova A Срещу Плишкова Rogers Cup Court 1 17:00 Р2 Rybakina E Срещу Gauff C Rogers Cup National Bank Grand Stand 17:00 Р1 Suarez Berrezueta O Срещу Barreiros Reyes M Guayaquil Court 3 17:00 Р1 Zhu E Срещу O'Connell C Chicago Center Court 17:00 Р1 Jubb P Срещу Томпсън Chicago Court 21 17:00 Р2 Мертенс Срещу Джорджи Rogers Cup Court 4 17:00 Р1 Smith K Срещу Brouwer G Chicago Court 23 17:00 Р1 Cayetano March A Срещу Yamacita F Guayaquil Court 1 17:00 Р1 Wiesemann S Срещу Фьогеле Leipzig Center Court 17:00 Р1 Seelig K Срещу Alvarado Berrospi A Guayaquil Court 4 17:00 Р2 Ruud C Срещу Molcan A Торонто/Монреал Banque Nationale 17:30 Р1 Nettles J Срещу Ponwith N Columbus Court 3 17:30 Р2 Zapata Miralles B Срещу Krutykh O Меербуш B&BCentre Court 17:30 Р1 Trotter J Срещу Goldhoff G Columbus Court 4 17:30 Р1 Hijikata R Срещу Petrov A Columbus Court 1 17:30 Р1 Hanzlik C Срещу Bailey A Columbus Court 2 17:40 Р1 Андерсон Срещу Andrianjafitrimo T Landisville Court 4 17:40 Р1 Абдураимова Срещу Miyazaki Y Landisville Court 7 17:40 Р1 Chang S Срещу Yuan Y Landisville Stadium 18:00 Р1 Eubanks C Срещу Харисън Chicago Center Court 18:00 Р1 Couacaud E Срещу Албот Chicago Court 21 18:30 Р2 Brooksby J Срещу Баутиста Агут Торонто/Монреал Court 9 18:30 Р2 Rune H Срещу Кареньо-Буста Торонто/Монреал Court 5 18:30 Р2 Panta J Срещу Оливо Lima Cancha Central 18:40 Р2 Остапенко Срещу Риск Rogers Cup Court 1 18:40 Р2 Халеп Срещу Жанг Rogers Cup National Bank Grand Stand 18:40 Р1 Cabrera M Срещу Mouilleron Salvo M Guayaquil Court 3 18:40 Р2 Пегула Срещу Мухамад Rogers Cup Court 4 18:40 Р1 Harris B Срещу Kovacevic A Chicago Court 23 18:40 Р1 Reis Da Silva J Срещу Andrade A Guayaquil Court 1 18:40 Р1 De Dios F Срещу Perez B Guayaquil Court 4 18:40 Р2 Sinner J Срещу Манарино Торонто/Монреал Banque Nationale 18:40 Р1 Rodriguez - Pace R Срещу Gomez M Guayaquil Court 2 18:40 Р2 Frech M Срещу Mcnally C Concord Center Court 19:00 Р2 Swiatek I Срещу Томлянович Rogers Cup Centre Court 19:00 Р2 Marozsan F Срещу Gigante M Saint-Marin Center Court 19:00 Р2 Медведев Срещу Кириос Торонто/Монреал Court Central 19:20 Р1 Жу Срещу Burrage J Landisville Stadium 19:40 Р1 Escoffier A Срещу Uchida K Chicago Court 21 19:40 Р1 Козлов Срещу Escobedo E Chicago Center Court 20:10 Р2 Елиаш Срещу Buse I Lima Cancha Central 20:20 Р2 Сабаленка Срещу Сорибес Тормо Rogers Cup Court 4 20:20 Р1 Holt B Срещу Ritschard A Chicago Court 23 20:20 Р1 Torres Fernandez B Срещу Перейра Guayaquil Court 1 20:20 Р2 Монфис Срещу Cressy M Торонто/Монреал Banque Nationale 20:20 Р1 McCormick T Срещу Soto M Guayaquil Court 2 20:20 Р2 Blinkova A Срещу Pera B Concord Center Court 20:20 Р2 Путинцева Срещу Badosa P Rogers Cup Court 1 20:20 Р2 Teichmann J Срещу Контавейт Rogers Cup National Bank Grand Stand 20:30 Р2 Тиафо Срещу Фриц Торонто/Монреал Court Central 20:40 Р2 Haddad Maia B Срещу Fernandez L Rogers Cup Centre Court 21:00 Р2 Чилич Срещу Качанов Торонто/Монреал Court 5 21:00 Р2 Neumayer L Срещу Arnaldi M Saint-Marin Center Court 21:00 Р2 De Minaur A Срещу Димитров Торонто/Монреал Court 9 21:20 Р1 McHugh A Срещу Svajda Z Chicago Court 21 21:50 Р2 Burruchaga R Срещу Bueno G Lima Cancha Central 22:00 Р2 Norrie C Срещу Van de Zandschulp B Торонто/Монреал Banque Nationale 22:00 Р2 Вандевеге Срещу Lys E Concord Center Court 22:40 Р2 Шварцман Срещу Рамос-Виньолас Торонто/Монреал Court 9 23:00 Р2 Zheng Q Срещу Jabeur O Rogers Cup National Bank Grand Stand 00:30 Р2 Рубльов Срещу Еванс Торонто/Монреал Banque Nationale 00:30 Р2 Нишиока Срещу Auger-Aliassime F Торонто/Монреал Court Central 00:30 Р1 Вердаско Срещу Броуди Chicago Center Court 00:40 Р2 Канепи Срещу Мугуруса Rogers Cup National Bank Grand Stand 01:00 Р2 Etcheverry T Срещу Quiroz R Lima Cancha Central 01:00 Р2 Бенчич Срещу Уилямс С. Rogers Cup Centre Court 01:10 Р1 Kawa K Срещу Di Lorenzo F Landisville Stadium 02:10 Р2 Draper J Срещу Циципас Торонто/Монреал Court Central 02:40 Р2 Андреску Срещу Корне Rogers Cup Centre Court
Images Фото галерия
+ All photos / Share a photo
predictions Prediction Trends
CROЧилич
КачановRUS
cursor
82% (613)
18%
ESTКанепи
МугурусаESP
cursor
66% (435)
34% (220)
BELМертенс
ДжорджиITA
cursor
20%
80% (493)
KAZRybakina E
Gauff CUSA
cursor
26%
74% (397)
Play the prediction game
lights on Lights on
Ignacio Buse
Ignacio Buse PER
- 18 Години
- 183 cm
- 73 kg
d. Ribeiro - 6/0, 6/2
box Рожденници днес
Jelle Sels Jelle Sels - 27 Години
Daniela Vismane Daniela Vismane - 22 Години
Sarah Beth Grey Sarah Beth Grey - 27 Години
Cristiana Ferrando Cristiana Ferrando - 27 Години
Jana Kolodynska Jana Kolodynska - 19 Години
facebook Facebook
328 missing translations
Please help us to translate TennisTemple