Fermer
art_track
10
Новини
chevron_right
12
Програма / Резултати
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
12
Турнири
chevron_right
10
Видео
chevron_right
15
Снимки
gamepad
10
Игра със залози
chevron_right
11
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
14
Правила
forum
13
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
4
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
четвъртък 28 март
петък 29 март (започва в 04:00)
Results
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
понеделник 25 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Акценти от великолепната победа на Гарсия над Гауф в 4-ия кръг на турнира в Маями
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
12:04
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Популярност
Надал
47,016 Фенове
Джокович
43,159 Фенове
Федерер
41,154 Фенове
Зверев А.
24,614 Фенове
Carlos Alcaraz
21,551 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,294 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,959 Фенове
Мугуруса
8,423 Фенове
Кербер
8,306 Фенове
Full ranking
3
6
4
Maestrelli F
6
3
6
Ербер
4
3
40
Martineau M
5
6
40
Agamenone F
2
00
Moreno de Alboran N
1
00
Garin C
4
00
Moro Canas A
5
00
Соуса
1
00
Olivieri G
3
40
Vallejo A
3
6
40
Бартел
4
3
15
Naef C
4
30
Savinykh V
2
40
Klugman H
4
4
30
Schmidt L
2
6
40
Радванска
2
4
30
Hardt N
0
6
00
De Krom M
1
30
Møller E
6
30
Pennaforti G
6
6
5
Damas M
4
0
7
Wenger D
пт 29
C.Alcaraz
at 00:00
Димитров
1996
2016
2015
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Нотингам 1996
ATP 250 - От 17 до 23 юни
14:26:00
9°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
Информация
Официално име
Aegon Nottingham Open
Град
Nottingham, Великобритания
Място
Nottingham Tennis Centre
Категория
ATP 250
Повърхност
Трева (На открито)
Дата
От 17 до 23 юни 1996 (6 Дни)
Награден фонд
303,000 $
Website
www.lta.org.uk/fans-major-events/LTA-summer-grass-court-events/AEGON-International/
Награден фонд
2016
Джонсън
d.
Куевас
76
5
75
2015
Истомин
d.
Куери
76
1
76
6
2008
Карлович
d.
Вердаско
75 67
4
76
8
2007
Карлович
d.
Clement A
36 64 64
2006
Гаске
d.
Bjorkman J
64 63
2005
Гаске
d.
Mirnyi M
62 63
2004
Srichaphan P
d.
Johansson T
16 76
4
63
2003
Rusedski G
d.
Fish M
63 62
2002
Bjorkman J
d.
Arthurs W
62 67
5
62
2001
Johansson T
d.
Levy H
75 63
2000
Grosjean S
d.
Black B
76
7
63
1999
Pioline C
d.
Ullyett K
63 75
1998
Bjorkman J
d.
Black B
63 62
1997
Rusedski G
d.
Kucera K
64 75
1996
Siemerink J
d.
Stolle S
63 76
1995
Frana J
d.
Woodbridge T
76
4
63
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Pioline C
1-ви кръг
2
Costa A
1-ви кръг
3
Washington M
1-ви кръг
4
Woodforde M
1-ви кръг
5
Siemerink J
6
Woodbridge T
1/2 финал
7
Stoltenberg J
1-ви кръг
8
Corretja A
2-ри кръг
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple