Fermer
art_track
15
Новини
chevron_right
13
Програма / Резултати
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
8
Турнири
chevron_right
12
Видео
chevron_right
15
Снимки
gamepad
13
Игра със залози
chevron_right
5
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
12
Rankings
chevron_right
14
Правила
forum
15
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март
Results
петък 29 март
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Акценти от великолепната победа на Гарсия над Гауф в 4-ия кръг на турнира в Маями
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:04
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,295 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,968 Фенове
Мугуруса
8,424 Фенове
Кербер
8,309 Фенове
Full ranking
4
6
4
00
Harrison C
4
4
6
00
Kaji H
Днес
F.Coria
at 10:00
Крайинович
Днес
Медведев
at 20:00
J.Sinner
сб 30
Димитров
at 00:00
Зверев А.
2013
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Умаг 2013
ATP 250 - От 22 до 28 юли
08:13:42
22°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
Информация
Официално име
ATP Vegeta Croatia Open
Град
Umag, Хърватия
Място
Stella Maris ATP Stadium
Категория
ATP 250
Повърхност
Клей (На открито)
Дата
От 22 до 28 юли 2013 (7 Дни)
Квалификации
събота 20 юли
Награден фонд
410,200 €
Website
www.croatiaopen.hr
Награден фонд
2023
Popyrin A
d.
Вавринка
67
5
63 64
2022
Sinner J
d.
Alcaraz C
67
5
61 61
2021
Alcaraz C
d.
Гаске
62 62
2019
Лайович
d.
Balazs A
75 75
2018
Чекинато
d.
Пея
62 76
4
2017
Рубльов
d.
Лоренци
64 62
2016
Фонини
d.
Мартин
64 61
2015
Тийм
d.
Соуса
64 61
2014
Куевас
d.
Робредо
63 64
2013
Робредо
d.
Фонини
60 63
2012
Чилич
d.
Гранойерс
64 62
2011
Долгополов
d.
Чилич
64 36 63
2010
Ferrero J
d.
Starace P
64 64
2009
Davydenko N
d.
Ferrero J
63 60
2008
Вердаско
d.
Andreev I
36 64 76
4
2007
Moya C
d.
Pavel A
64 62
2006
Вавринка
d.
Джокович
66 ab
2005
Coria G
d.
Moya C
62 46 62
2004
Canas G
d.
Воландри
75 63
2003
Moya C
d.
Воландри
64 36 75
2002
Moya C
d.
Ферер
62 63
2001
Moya C
d.
Golmard J
64 36 76
2
2000
Rios M
d.
Puerta M
76
1
46 63
1999
Norman M
d.
Tarango J
62 64
1997
Mantilla F
d.
Bruguera S
63 75
1996
Moya C
d.
Mantilla F
60 76
4
1995
Muster T
d.
Costa C
36 76
5
64
1994
Berasategui A
d.
Kucera K
62 64
1993
Muster T
d.
Berasategui A
75 36 63
1992
Muster T
d.
Davin F
61 46 64
1991
Poliakov D
d.
Sanchez J
64 64
1990
Prpic G
d.
Ivanisevic G
63 46 64
Награден фонд
Победител
250 Точки
74,000 €
Финалист
150 Точки
39,000 €
1/2 финал
90 Точки
21,130 €
1/4 финал
45 Точки
12,040 €
2-ри кръг
20 Точки
7,100 €
1-ви кръг
0 Точки
4,200 €
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Гаске
2-ри кръг
2
Сепи
1/2 финал
3
Фонини
Финалист
4
Долгополов
2-ри кръг
5
Робредо
6
Клижан
1/4 финал
7
Майер
1-ви кръг
8
Берлок
2-ри кръг
Топ 5
+ Всички
1
mamion
23
pts
2
Dolgopolover
22
pts
3
Frites
21
pts
4
MedvEdwTops
21
pts
5
kickass
19
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple