Fermer
art_track
7
Новини
chevron_right
7
Програма / Резултати
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
13
Турнири
chevron_right
5
Видео
chevron_right
11
Снимки
gamepad
11
Игра със залози
chevron_right
14
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
13
Правила
forum
15
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
сряда 8 май
Results
сряда 8 май
вторник 7 май
понеделник 6 май
неделя 5 май
Турнири
Предстоящи турнири
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Прага II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Предстоящи турнири
Тайпе Сити
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Акценти от финала на турнира на клей в Мадрид между Ига Свитек и Сабаленка
Прощална церемония на Надал след последния му мач на мадридската глина
Акценти от полуфинала между Оже-Алиасим и Лехека на клей в Мадрид
Рубльов срещу Оже-Алиасим - драматичният край на мача от кръг 2 в Ротердам
Медведев се оттегля срещу Лехека на четвъртфинала в Мадрид. Акценти от мача.
Последно видео
08:06
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Популярност
Надал
48,138 Фенове
Джокович
43,814 Фенове
Федерер
41,181 Фенове
Зверев А.
25,132 Фенове
Carlos Alcaraz
22,221 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,308 Фенове
Iga Swiatek
10,225 Фенове
Уилямс С.
10,189 Фенове
Мугуруса
8,427 Фенове
Кербер
8,355 Фенове
Full ranking
2
6
00
Kachmazov A
5
1
00
Hong S
2
6
00
Inglis M
2
4
00
Ma Y
3
6
3
30
Okamura K
2
3
6
15
Zheng W
4
15
Chen M
4
00
Giavara H
1
2
00
Sun Y
2
6
00
Ren Y
1
00
Bhosale R
0
00
Диаз
Днес
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Днес
Монтейро
at 14:00
Монфис
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Мъже
Жени
Мадрид 2024
WTA 1000 - От 23 април до 5 май
06:20:24
10°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От понеделник 22 април
1
OSORIO
, Camila
DANILOVIC
, Olga
PARRIZAS D
, Nuria
24
NIEMEIER
, Jule
Alt
PONCHET
, Jessika
MANDLIK
, Elizabeth
WC
MARISTANY
, Guiomar
15
GRACHEVA
, Varvara
3
MINNEN
, Greet
SEMENISTAJ
, Darja
ARANGO
, Emiliana
18
RAKHIMOVA
, Kamilla
4
CRISTIAN
, Jaqueline
KESSLER
, Mccartney
Alt
ZAKHAROVA
, Anastasia
16
Гаврилова
5
Додин
WC
ROMERO GOR
, Leyre
RIERA
, Julia
20
Ерани
6
MASAROVA
, Rebeka
Викъри
LIU
, Claire
13
BOUZAS MAN
, Jessica
7
PERA
, Bernarda
PIGOSSI
, Laura
PARKS
, Alycia
19
ZARAZUA
, Renata
8
CARLE
, Maria
PRESTON
, Taylah
SHARMA
, Astra
21
VOLYNETS
, Katie
9
Зигемунд
WC
GRANT
, Tyra Caterina
WC
MARTINEZ C
, Carlota
23
BONDAR
, Anna
10
TAUSON
, Clara
SRAMKOVA
, Rebecca
WC
GEERLINGS
, Ariana
22
BAPTISTE
, Hailey
11
DART
, Harriet
Саснович
FERRO
, Fiona
17
TIMOFEEVA
, Maria
12
Викмайер
BEJLEK
, Sara
WC
BURILLO ES
, Irene
14
BAI
, Zhuoxuan
DANILOVIC
63 75
NIEMEIER
76
9
75
MANDLIK
64 62
GRACHEVA
62 63
MINNEN
36 62 64
ARANGO
64 61
CRISTIAN
76
4
64
Гаврилова
61 57 62
ROMERO GOR
63 61
Ерани
26 60 62
Викъри
64 46 61
BOUZAS MAN
62 26 64
PERA
64 62
ZARAZUA
61 61
CARLE
62 75
SHARMA
46 61 64
Зигемунд
46 62 62
MARTINEZ C
63 62
SRAMKOVA
76
6
ab
BAPTISTE
26 61 62
DART
06 63 76
1
TIMOFEEVA
75 36 62
BEJLEK
61 64
BAI
62 67
5
63
DANILOVIC
64 64
GRACHEVA
61 61
ARANGO
26 76
8
61
CRISTIAN
64 26 62
Ерани
75 46 61
BOUZAS MAN
76
5
62
PERA
63 62
CARLE
63 75
Зигемунд
61 62
BAPTISTE
62 60
DART
46 63 75
BEJLEK
64 16 63
Награден фонд
Qualified
30 Точки
Q 2-ри кръг
20 Точки
4,025 €
Q 1-ви кръг
2 Точки
2,600 €
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Osorio C
Q 1-ви кръг
3
Minnen G
Q 2-ри кръг
4
Cristian J
5
Додин
Q 1-ви кръг
6
Masarova R
Q 1-ви кръг
7
Pera B
8
Carle M
9
Зигемунд
Топ 5
+ Всички
1
Coocoun
62
pts
2
Moebius
57
pts
3
Jeanbaltringue
53
pts
4
clfclf
51
pts
5
kak40
49
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple