Fermer
art_track
10
Новини
chevron_right
13
Програма / Резултати
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
14
Видео
chevron_right
9
Снимки
gamepad
10
Игра със залози
chevron_right
10
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
5
Правила
forum
9
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 10 май (започва в 04:00)
Results
четвъртък 9 май
сряда 8 май
вторник 7 май
понеделник 6 май
Турнири
Предстоящи турнири
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Прага II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Предстоящи турнири
Тайпе Сити
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Акценти от финала на турнира на клей в Мадрид между Ига Свитек и Сабаленка
Акценти от полуфинала между Оже-Алиасим и Лехека на клей в Мадрид
Рубльов срещу Оже-Алиасим - драматичният край на мача от кръг 2 в Ротердам
Акценти Рубльов срещу Оже-Алиасим на финала на клей в Мадрид
Акценти от полуфинала между Сабаленка и Рибакина на клей в Мадрид
Последно видео
08:06
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Популярност
Надал
48,155 Фенове
Джокович
43,818 Фенове
Федерер
41,181 Фенове
Зверев А.
25,135 Фенове
Carlos Alcaraz
22,225 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,306 Фенове
Iga Swiatek
10,235 Фенове
Уилямс С.
10,189 Фенове
Мугуруса
8,426 Фенове
Кербер
8,364 Фенове
Full ranking
5
6
00
Лайович
6
3
00
Sonego L
4
3
6
McDonald M
6
6
4
Карацев
3
4
00
Altmaier D
2
6
00
Nardi L
Днес
Джокович
at 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Мъже
Жени
Индиън Уелс 2023
WTA 1000 - От 8 до 19 март
15:21:49
27°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От понеделник 6 март
1
GALFI
, Dalma
Конюх
SWAN
, Katie
17
JEANJEAN
, Leolia
2
BUCSA
, Cristina
ANDREEVA
, Erika
RUSE
, Elena-Gabriela
19
Мартинкова
3
GRACHEVA
, Varvara
WC
MARCINKO
, Petra
BASSOLS RI
, Marina
15
Фридзам
4
MASAROVA
, Rebeka
BJORKLUND
, Mirjam
WC
HOVDE
, Liv
21
JANI
, Reka-Luca
5
Голубич
PR
DANILOVIC
, Olga
JUVAN
, Kaja
22
STEFANINI
, Lucrezia
6
SHNAIDER
, Diana
RUS
, Arantxa
IN-ALBON
, Ylena
14
Ерани
7
Бонавентур
HRUNCAKOVA
, Viktoria
PR
ZAVATSKA
, Katarina
23
LYS
, Eva
8
RAKHIMOVA
, Kamilla
Хибино
BURRAGE
, Jodie
20
BIRRELL
, Kimberly
9
Цуренко
TOWNSEND
, Taylor
BOULTER
, Katie
18
PARRY
, Diane
10
Питърсън
WALTERT
, Simona
WC
DOLEHIDE
, Caroline
16
DART
, Harriet
11
Шмидлова
WC
YAKOFF
, Stephanie
Вандевеге
24
Зигемунд
12
PIGOSSI
, Laura
WC
KRUEGER
, Ashlyn
WC
MONTGOMERY
, Robin
13
FRECH
, Magdalena
GALFI
63 62
SWAN
62 61
BUCSA
63 75
RUSE
61 64
GRACHEVA
76
2
64
Фридзам
61 60
MASAROVA
63 75
HOVDE
63 62
DANILOVIC
75 16 64
JUVAN
76
6
26 61
RUS
76
7
57 60
Ерани
64 62
Бонавентур
76
4
63
LYS
62 76
2
Хибино
46 63 75
BIRRELL
62 64
Цуренко
67
5
61 61
BOULTER
64 62
Питърсън
63 61
DOLEHIDE
61 62
Шмидлова
61 60
Зигемунд
76
3
63
KRUEGER
64 64
FRECH
76
4
63
SWAN
64 76
6
BUCSA
76
3
64
GRACHEVA
76
5
67
6
64
MASAROVA
62 62
DANILOVIC
76
8
57 63
RUS
76
1
63
Бонавентур
64 76
4
BIRRELL
61 26 63
Цуренко
63 67
4
64
Питърсън
75 76
2
Зигемунд
64 46 62
KRUEGER
62 60
Награден фонд
Qualified
30 Точки
Q 2-ри кръг
20 Точки
9,110 $
Q 1-ви кръг
2 Точки
4,785 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Galfi D
Q 2-ри кръг
2
Bucsa C
3
Gracheva V
4
Masarova R
5
Голубич
Q 1-ви кръг
6
Shnaider D
Q 1-ви кръг
7
Бонавентур
8
Rakhimova K
Q 1-ви кръг
Топ 5
+ Всички
1
Viking76Ninow
53
pts
2
Český
52
pts
3
Moebius
52
pts
4
DOMDOM
51
pts
5
RaphL7
50
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple