Fermer
art_track
15
Новини
chevron_right
6
Програма / Резултати
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
9
Турнири
chevron_right
14
Видео
chevron_right
9
Снимки
gamepad
15
Игра със залози
chevron_right
6
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
13
Правила
forum
9
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
1
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 3 май (започва в 03:00)
събота 4 май (започва в 18:30)
Results
четвъртък 2 май
сряда 1 май
вторник 30 април
понеделник 29 април
Турнири
Playing tournaments
Мадрид
Cagliari
Прованс
Мадрид
Lleida
Saint-Malo
Предстоящи турнири
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Гуанджоу
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Предстоящи турнири
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Прага II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Спомени - Когато Федерер спечели единствената титла на синя глина в историята на тениса. Ето най-интересните моменти от финала му в Мадрид през 2012 г. срещу Бердих.
Зашеметяваща победа на Рафаел Надал срещу Алекс Де Минаур! | Мадрид 2024 Акценти
Емоционален момент за Надал. Ето най-интересните моменти от прощалния му мадридски мач срещу Лехека.
Рафаел Надал срещу Педро Качин - трилър за 3 часа! | Мадрид 2024 Мачове с най-интересните моменти
Последно видео
03:55
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kostic d. Kulikova
6/4, 6/3
840 rank difference
Популярност
Надал
48,109 Фенове
Джокович
43,776 Фенове
Федерер
41,180 Фенове
Зверев А.
25,111 Фенове
Carlos Alcaraz
22,200 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,309 Фенове
Уилямс С.
10,187 Фенове
Iga Swiatek
10,162 Фенове
Мугуруса
8,428 Фенове
Кербер
8,350 Фенове
Full ranking
следващ
На живо
Днес
A.Rinderknec
at 10:00
T.Etcheverry
Днес
Манарино
at 11:40
Гаске
Днес
Фриц
at 16:00
Рубльов
сб 4
I.Swiatek
at 18:30
Сабаленка
2000
2008
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1985
1984
1983
1981
1979
1977
1974
1972
Open d'Australie 2000
WTA Internationnal Series - От 3 до 9 януари
01:07:26
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
Информация
Официално име
Next Generation Adelaide International
Град
Adelaide, Австралия
Място
Категория
WTA Internationnal Series
Повърхност
Твърд (На открито)
Дата
От 3 до 9 януари 2000 (6 Дни)
Награден фонд
325,000 $
Website
www.adelaideinternational.com.au
Награден фонд
2008
Llodra M
d.
Нииминен
63 64
2006
Serra F
d.
Malisse X
63 64
2005
Johansson J
d.
Dent T
75 63
2004
Hrbaty D
d.
Llodra M
64 60
2003
Davydenko N
d.
Vliegen K
62 76
3
2002
Henman T
d.
Philippoussis M
64 67
6
63
2001
Haas T
d.
Massu N
63 61
2000
Edmondson M
d.
Newcombe J
67 63 76 61
1999
Enqvist T
d.
Хюит
46 61 62
1998
Хюит
d.
Stoltenberg J
36 63 76
4
1997
Woodbridge T
d.
Draper S
62 61
1996
Kafelnikov Y
d.
Black B
76 36 61
1995
Courier J
d.
Boetsch A
62 75
1994
Kafelnikov Y
d.
Volkov A
64 63
1993
Kulti N
d.
Bergstrom C
36 75 64
1992
Ivanisevic G
d.
Bergstrom C
16 76
5
64
1991
Kulti N
d.
Stich M
63 16 62
1990
Muster T
d.
Arias J
36 62 75
1989
Woodforde M
d.
Kuhnen P
75 16 75
1988
Woodforde M
d.
Masur W
62 64
1987
Masur W
d.
Scanlon B
64 76
1985
Edwards E
d.
Doohan P
62 64
1984
Bauer M
d.
Johnstone C
46 76 62
1983
Bauer M
d.
Johnstone C
46 76 62
1981
Edmondson M
d.
Drewett B
75 62
1979
Edmondson M
d.
Newcombe J
67 63 76 61
1977
Amaya V
d.
Teacher B
61 64 62
1974
Stockton D
d.
Masters G
62 63 62
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Rosewall K
1/2 финал
2
Newcombe J
Финалист
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple