Fermer
art_track
10
Новини
chevron_right
7
Програма / Резултати
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
14
Видео
chevron_right
14
Снимки
gamepad
11
Игра със залози
chevron_right
7
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
9
Правила
forum
12
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 10 май (започва в 04:00)
Results
четвъртък 9 май
сряда 8 май
вторник 7 май
понеделник 6 май
Турнири
Предстоящи турнири
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Прага II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Предстоящи турнири
Тайпе Сити
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Акценти от финала на турнира на клей в Мадрид между Ига Свитек и Сабаленка
Акценти от полуфинала между Оже-Алиасим и Лехека на клей в Мадрид
Рубльов срещу Оже-Алиасим - драматичният край на мача от кръг 2 в Ротердам
Акценти Рубльов срещу Оже-Алиасим на финала на клей в Мадрид
Акценти от полуфинала между Сабаленка и Рибакина на клей в Мадрид
Последно видео
10:53
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Популярност
Надал
48,155 Фенове
Джокович
43,818 Фенове
Федерер
41,181 Фенове
Зверев А.
25,135 Фенове
Carlos Alcaraz
22,225 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,306 Фенове
Iga Swiatek
10,235 Фенове
Уилямс С.
10,189 Фенове
Мугуруса
8,426 Фенове
Кербер
8,364 Фенове
Full ranking
следващ
На живо
Днес
Зверев А.
at 14:30
A.Vukic
Днес
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Днес
K.Volynets
at 18:00
Сабаленка
Днес
Джокович
at 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Мъже
Жени
Хертогенбош 2023
ATP 250 - От 12 до 18 юни
02:07:20
19°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
Информация
Официално име
Libema Open
Град
'S-Hertogenbosch, Холандия
Място
Autotron Rosmalen
Категория
ATP 250
Повърхност
Трева (На открито)
Дата
От 12 до 18 юни 2023 (7 Дни)
Квалификации
събота 10 юни
Награден фонд
725,540 €
Website
www.ricoh-open.nl/
Награден фонд
2023
Griekspoor T
d.
Томпсън
67
4
76
3
63
2022
Van Rijthoven T
d.
Медведев
64 61
2019
Манарино
d.
Томпсън
76
7
63
2018
Гаске
d.
Шарди
63 76
5
2017
Мюлер
d.
Карлович
76
5
76
4
2016
Маю
d.
Мюлер
64 64
2015
Маю
d.
Гофен
76
1
61
2014
Баутиста Агут
d.
Бекер
26 76
2
64
2013
Маю
d.
Вавринка
63 64
2012
Ферер
d.
Petzschner P
63 64
2011
Tursunov D
d.
Додиг
63 62
2010
Стаховски
d.
Tipsarevic J
63 60
2009
Бекер
d.
Sluiter R
75 63
2008
Ферер
d.
Gicquel M
64 62
2007
Ljubicic I
d.
Wessels P
76
5
46 76
4
2006
Ancic M
d.
Херних
60 57 75
2005
Ancic M
d.
Llodra M
75 64
2004
Llodra M
d.
Coria G
63 64
2003
Schalken S
d.
Clement A
63 64
2002
Schalken S
d.
Clement A
36 63 62
2001
Хюит
d.
Canas G
63 64
2000
Rafter P
d.
Escudé N
61 63
1999
Rafter P
d.
Pavel A
36 76
7
64
1998
Rafter P
d.
Damm M
76
2
62
1997
Krajicek R
d.
Raoux G
64 76
7
1996
Reneberg R
d.
Simian S
64 60
1995
Kucera K
d.
Jarryd A
76
7
76
4
1994
Krajicek R
d.
Braasch K
63 64
1993
Boetsch A
d.
Masur W
36 63 63
1992
Stich M
d.
Stark J
64 75
1991
Saceanu C
d.
Schapers M
61 36 75
1990
Mansdorf A
d.
Volkov A
63 76
Награден фонд
Победител
250 Точки
98,580 €
Финалист
150 Точки
57,505 €
1/2 финал
90 Точки
33,805 €
1/4 финал
45 Точки
19,595 €
2-ри кръг
20 Точки
11,375 €
1-ви кръг
0 Точки
6,950 €
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Медведев
2-ри кръг
2
Sinner J
1/4 финал
3
Чорич
2-ри кръг
4
De Minaur A
1/4 финал
5
Kecmanovic M
1-ви кръг
6
Griekspoor T
7
Humbert U
2-ри кръг
8
Cressy M
1-ви кръг
Топ 5
+ Всички
1
jimileborgne
23
pts
2
KisaKwaK
21
pts
3
Paulo013
19
pts
4
Tommy
18
pts
5
PierreRuidant
18
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple