Fermer
art_track
5
Новини
chevron_right
13
Програма / Резултати
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
7
Турнири
chevron_right
6
Видео
chevron_right
8
Снимки
gamepad
5
Игра със залози
chevron_right
9
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
14
Правила
forum
9
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 10 май (започва в 04:00)
Results
четвъртък 9 май
сряда 8 май
вторник 7 май
понеделник 6 май
Турнири
Предстоящи турнири
Рим
Бордо
Turin
Рим
Parme
Paris
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Прага II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Предстоящи турнири
Тайпе Сити
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Акценти от финала на турнира на клей в Мадрид между Ига Свитек и Сабаленка
Акценти от полуфинала между Оже-Алиасим и Лехека на клей в Мадрид
Рубльов срещу Оже-Алиасим - драматичният край на мача от кръг 2 в Ротердам
Акценти Рубльов срещу Оже-Алиасим на финала на клей в Мадрид
Акценти от полуфинала между Сабаленка и Рибакина на клей в Мадрид
Последно видео
10:53
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Популярност
Надал
48,155 Фенове
Джокович
43,818 Фенове
Федерер
41,181 Фенове
Зверев А.
25,135 Фенове
Carlos Alcaraz
22,225 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,306 Фенове
Iga Swiatek
10,235 Фенове
Уилямс С.
10,189 Фенове
Мугуруса
8,426 Фенове
Кербер
8,364 Фенове
Full ranking
следващ
На живо
Днес
Зверев А.
at 14:30
A.Vukic
Днес
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Днес
K.Volynets
at 18:00
Сабаленка
Днес
Джокович
at 19:00
C.Moutet
2024
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1975
1974
1971
Оукланд 2024
ATP 250 - От 8 до 13 януари
12:08:35
23°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
Информация
Официално име
ASB Classic
Град
Auckland, Нова Зеландия
Място
ASB Tennis Centre
Категория
ATP 250
Повърхност
Твърд (На открито)
Дата
От 8 до 13 януари 2024 (6 Дни)
Квалификации
събота 6 януари
Награден фонд
739,645 $
Website
www.heinekenopen.co.nz
Награден фонд
2024
Tabilo A
d.
Даниел
62 75
2023
Гаске
d.
Norrie C
46 64 64
2020
Humbert U
d.
Пер
76
2
36 76
5
2019
Sandgren T
d.
Norrie C
64 62
2018
Баутиста Агут
d.
Дел Потро
61 46 75
2017
Сок
d.
Соуса
63 57 63
2016
Баутиста Агут
d.
Сок
61 10 ab
2015
Весели
d.
Манарино
63 62
2014
Иснър
d.
Йен-Хсун
76
4
76
7
2013
Ферер
d.
Коолшрайбер
76
5
61
2012
Ферер
d.
Rochus O
63 64
2011
Ферер
d.
Nalbandian D
63 62
2010
Иснър
d.
Clement A
63 57 76
2
2009
Дел Потро
d.
Куери
04 ab
2008
Коолшрайбер
d.
Ferrero J
76
4
75
2007
Ферер
d.
Робредо
64 62
2005
Gonzalez F
d.
Rochus O
64 62
2004
Hrbaty D
d.
Надал
46 62 75
2003
Kuerten G
d.
Hrbaty D
63 75
2002
Rusedski G
d.
Golmard J
67 64 75
2001
Hrbaty D
d.
Clavet F
64 26 63
2000
Norman M
d.
Chang M
36 63 75
1999
Schalken S
d.
Haas T
64 64
1998
Rios M
d.
Fromberg R
46 64 76
3
1997
Bjorkman J
d.
Carlsen K
76 60
1996
Novak J
d.
Steven B
64 64
1995
Enqvist T
d.
Adams C
62 61
1994
Gustafsson M
d.
McEnroe P
64 60
1993
Volkov A
d.
Washington M
76
2
64
1992
Yzaga J
d.
Washington M
76
6
64
1991
Novacek K
d.
Fleurian J
76
5
76
4
1990
Davis S
d.
Chesnokov A
46 63 63
1989
Krishnan R
d.
Mansdorf A
64 60
1988
Mansdorf A
d.
Krishnan R
63 64
1987
Mecir Sr. M
d.
Schapers M
62 63 64
1986
Woodforde M
d.
Schultz B
64 63 36 64
1985
Lewis (NZL) C
d.
Masur W
75 60 26 64
1984
Saltz D
d.
Hooper C
46 63 64 64
1983
Alexander J
d.
Simpson R
64 63 63
1982
Wilkison T
d.
Simpson R
64 64 64
1981
Scanlon B
d.
Wilkison T
67 63 36 76 60
1980
Sadri J
d.
Wilkison T
64 36 63 64
1979
Wilkison T
d.
Feigl P
63 67 64 26 62
1978
Teltscher E
d.
Parun O
63 75 61
1977
Amritraj V
d.
Wilkison T
76 57 61 62
1975
Parun O
d.
Fairlie B
46 64 64 67 64
1974
Borg B
d.
Parun O
64 63 61
1971
Edmondson M
d.
Newcombe J
67 63 76 61
Награден фонд
Победител
250 Точки
100,640 $
Финалист
165 Точки
58,705 $
1/2 финал
100 Точки
34,510 $
1/4 финал
50 Точки
19,995 $
2-ри кръг
25 Точки
11,610 $
1-ви кръг
0 Точки
7,095 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Shelton B
1/2 финал
2
Norrie C
1/4 финал
3
Cerundolo F
2-ри кръг
4
Auger-Aliassime F
2-ри кръг
5
Eubanks C
1-ви кръг
6
Fils A
1/2 финал
7
Ofner S
2-ри кръг
8
Purcell M
2-ри кръг
Топ 5
+ Всички
1
Yagami
21
pts
2
Dids
20
pts
3
mamion
19
pts
4
supasteevo
18
pts
5
GrandChelem
18
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple