Fermer
art_track
13
Новини
chevron_right
7
Програма / Резултати
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
13
Турнири
chevron_right
5
Видео
chevron_right
8
Снимки
gamepad
15
Игра със залози
chevron_right
10
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
10
Правила
forum
13
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
вторник 21 май
сряда 22 май (започва в 03:00)
Results
вторник 21 май
понеделник 20 май
неделя 19 май
събота 18 май
Турнири
Playing tournaments
Женева
Lyon
Страсбург
Маракеш
Предстоящи турнири
Ролан Гарос
Ролан Гарос
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Предстоящи турнири
Little Rock
Виченца
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Акценти от полуфинала между Зверев и Табило на клей в Рим (Masters 1000)
Алкарас прекратява 21-ия си рожден ден. Отворете широко очи, ето 21-те най-добри снимки на испанеца досега!
Надал срещу Бергс, Фонини срещу Евънс, Арналди срещу Майот, Дрейпър срещу Корич и Оже-Алиасим/Тиафо срещу Шелтън/Бублик. Ето най-интересните моменти от ден 2 в Рома (Masters 1000)
Акценти от финала на Swiatek срещу Sabalenka на клей в Рим (WTA 1000)
Джокович е зашеметен от Табило! Акценти от третия кръг между сърбина и чилиеца на римската глина (Masters 1000)
Последно видео
04:12
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Michelsen d. Kovacevic
3/6, 6/3, 6/4
583 rank difference
Популярност
Надал
48,325 Фенове
Джокович
43,953 Фенове
Федерер
41,191 Фенове
Зверев А.
25,311 Фенове
Carlos Alcaraz
22,322 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,338 Фенове
Iga Swiatek
10,368 Фенове
Уилямс С.
10,192 Фенове
Мугуруса
8,426 Фенове
Кербер
8,402 Фенове
Full ranking
4
00
Cobolli F
5
00
Shelton B
4
30
Vukic A
5
00
Bublik A
4
00
Bai Z
6
00
Cocciaretto E
2
6
3
00
Рамос-Виньолас
5
4
6
00
Vavassori A
00
Svajda Z
00
Piros Z
5
7
2
40
Rincon D
1
5
6
40
Rodionov J
3
6
15
Faria J
3
2
15
Tabur C
4
6
30
Popko D
4
7
15
Royer V
5
6
6
40
Tu L
1
4
7
40
Crawford O
1
15
Faurel T
1
30
Kolar Z
1
1
30
Bassols Ribera M
1
6
15
Stakusic M
1
6
4
00
Arango E
0
2
6
00
Avdeeva J
1
40
Kalieva E
6
A
Pigossi L
5
6
15
Bulgaru M
5
4
00
Falei A
ср 22
S.Ofner
at 14:30
C.Ruud
ср 22
Джокович
at 18:00
Y.Hanfmann
2016
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Мъже
Жени
Москва 2016
WTA Premier - От 17 до 23 октомври
19:43:12
4°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От събота 15 октомври
1
Цуренко
Абдураимова
Куличкова
Сабаленка
Сепеде-Ройг
Храдечка
KAMENSKAYA
, Victoria
7
Хромачева
2
Синякова
Мелникова
Лейкина
KUDERMETOV
, Veronika
Томова
WC
ANSHBA
, Amina
Говорцова
8
Родина
3
Конюх
Александрова
Мартинкова
PIVOVAROVA
, Anastasia
Кания
WC
GASANOVA
, Anastasia
Викхалянтсева
5
Гибс
4
Буюкчай
SOLOVYEVA
, Valeriya
WC
BLINKOVA
, Anna
Костова
WC
PERVUSHINA
, Olesya
Подорска
Саснович
6
Джорджи
Цуренко
36 62 62
Куличкова
64 61
Сепеде-Ройг
75 61
Хромачева
61 60
Синякова
16 64 62
Лейкина
60 62
Томова
64 61
Родина
61 62
Конюх
61 64
Мартинкова
63 62
Кания
76
3
57 61
Гибс
64 46 63
Буюкчай
16 76
2
61
BLINKOVA
60 64
Подорска
62 75
Джорджи
46 60 63
Цуренко
76
4
63
Хромачева
57 60 62
Синякова
64 62
Томова
64 60
Конюх
40 ab
Гибс
64 61
BLINKOVA
62 63
Подорска
06 64 64
Цуренко
61 62
Синякова
64 62
Гибс
75 57 76
1
BLINKOVA
62 61
Награден фонд
Qualified
25 Точки
6,290 $
Q 3-ти кръг
18 Точки
2,850 $
Q 2-ри кръг
13 Точки
1,500 $
Q 1-ви кръг
1 Точки
850 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Цуренко
2
Синякова
3
Конюх
Q 3-ти кръг
4
Буюкчай
Q 2-ри кръг
5
Гибс
6
Джорджи
Q 2-ри кръг
7
Хромачева
Q 3-ти кръг
8
Родина
Q 2-ри кръг
Топ 5
+ Всички
1
VALAZ
33
pts
2
peg38
32
pts
3
GoMaria
27
pts
4
MariaKirilenko
25
pts
5
VicellousDrum
23
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple