Fermer
art_track
5
Новини
chevron_right
11
Програма / Резултати
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
13
Видео
chevron_right
12
Снимки
gamepad
13
Игра със залози
chevron_right
13
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
6
Правила
forum
6
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 14 юни
Results
петък 14 юни
четвъртък 13 юни
сряда 12 юни
вторник 11 юни
Турнири
Playing tournaments
Щутгарт
Хертогенбош
Перуджа
Nottingham 2
Нотингам
Хертогенбош
Valence
Предстоящи турнири
Хале
Куинс
Sassuolo
Илкли
Berlin
Бирмингам
Gaiba
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
Alcaraz / Swiatek
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
US Оупън 2024
От 26 август до 8 септември
Challengers 2024
Playing tournaments
Лион
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Предстоящи турнири
Познан
Santa Cruz de la Sierra 2
Блоа
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Вижте как Зверев говори за финала срещу Алкарас след победата си на полуфинала на Ролан Гарос 2024
Гледайте пресконференцията на Sinner след загубата в полуфинала срещу Alcaraz на Roland-Garros 2024
Гледайте пресконференцията на Алкарас след победата му в полуфинала срещу Sinner на Ролан Гарос 2024
Гледайте интервюто на Зверев на корта след победата му на четвъртфиналите на Ролан Гарос 2024
Гледайте интервюто на Алкарас на корта след победата му на четвъртфиналите на Ролан Гарос 2024
Последно видео
12:48
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Rocha d. Гомбос
6/3, 6/1
760 rank difference
Популярност
Надал
48,836 Фенове
Джокович
44,584 Фенове
Федерер
41,239 Фенове
Зверев А.
25,968 Фенове
Carlos Alcaraz
23,129 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,343 Фенове
Iga Swiatek
10,696 Фенове
Уилямс С.
10,211 Фенове
Кербер
8,449 Фенове
Мугуруса
8,427 Фенове
Full ranking
0
00
Berrettini M
1
00
Дъкуърт
2
00
Kalieva E
6
00
Li A
5
15
Zapata Miralles B
2
15
Djere L
0
00
Gaston H
2
00
Басилашвили
5
7
A
Collignon R
3
5
40
Van Assche L
1
3
15
Landaluce M
2
6
15
Ковалик
1
15
Jorge M
2
15
Jorge F
0
00
Knutson G
3
00
Sebov K
O.Jabeur
Прекратен
L.Fruhvirtov
A.De Minaur
Прекратен
Раонич
U.Humbert
starting soon...
G.Brouwer
Днес
L.Musetti
at 16:30
A.Bublik
2022
2023
2022
Guadalajara 2022
WTA 1000 - От 17 до 23 октомври
09:07:26
24°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От събота 15 октомври
1
FRUHVIRTOV
, Linda
KICHENOK
, Nadiia
WC
FERNANDEZ
, Lya
10
AVANESYAN
, Elina
2
MARINO
, Rebecca
Викъри
KALIEVA
, Elvina
15
CARLE
, Maria
3
Дейвис
PR
Матек-Сандс
Хозуми
11
Хибино
4
GRABHER
, Julia
DAY
, Kayla
FOURLIS
, Jaimee
12
Вандевеге
5
COCCIARETT
, Elisabetta
ZHAO
, Carol
ZARAZUA
, Renata
13
LEE
, Gabriela
6
PIGOSSI
, Laura
PR
FLINK
, Varvara
Мухамад
9
MANDLIK
, Elizabeth
7
PARKS
, Alycia
DOLEHIDE
, Caroline
EIKERI
, Ulrikke
16
ALVES
, Carolina
8
FRECH
, Magdalena
DANILINA
, Anna
LAO
, Danielle
14
Фридзам
FRUHVIRTOV
61 61
AVANESYAN
61 63
MARINO
26 62 61
KALIEVA
62 61
Дейвис
62 64
Хибино
75 63
DAY
62 46 64
Вандевеге
62 64
COCCIARETT
63 61
ZARAZUA
64 64
PIGOSSI
63 76
8
Мухамад
75 62
DOLEHIDE
64 36 64
ALVES
62 63
FRECH
75 63
LAO
36 64 63
FRUHVIRTOV
75 62
MARINO
75 26 63
Дейвис
64 61
DAY
57 75 42 ab
COCCIARETT
64 64
Мухамад
62 64
DOLEHIDE
64 62
FRECH
64 62
Награден фонд
Qualified
30 Точки
Q 2-ри кръг
20 Точки
6,350 $
Q 1-ви кръг
1 Точки
3,300 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Fruhvirtova L
2
Marino R
3
Дейвис
4
Grabher J
Q 1-ви кръг
5
Cocciaretto E
6
Pigossi L
Q 2-ри кръг
7
Parks A
Q 1-ви кръг
8
Frech M
Топ 5
+ Всички
1
GrosKev
42
pts
2
MrG
40
pts
3
Toruk Makto
38
pts
4
Lm35
37
pts
5
@LouisRG
34
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple