Fermer
art_track
10
Новини
chevron_right
15
Програма / Резултати
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
12
Турнири
chevron_right
6
Видео
chevron_right
10
Снимки
gamepad
15
Игра със залози
chevron_right
12
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
12
Правила
forum
10
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
четвъртък 28 март
петък 29 март (започва в 04:00)
Results
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
понеделник 25 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Акценти от великолепната победа на Гарсия над Гауф в 4-ия кръг на турнира в Маями
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:12
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Фонини
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,294 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,959 Фенове
Мугуруса
8,423 Фенове
Кербер
8,306 Фенове
Full ranking
4
2
15
Alcaraz C
4
6
30
Димитров
3
00
Mpetshi Perricard G
4
30
Cid Subervi R
Александрова
starting soon...
D.Collins
Днес
F.Coria
at 10:00
Крайинович
2002
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Москва 2002
ATP 250 - От 30 септември до 6 октомври
03:37:33
4°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
Информация
Официално име
Kremlin Cup by Bank of Moscow
Град
Moscou, Русия
Място
Olympic Stadium
Категория
ATP 250
Повърхност
Твърд (На закрито)
Дата
От 30 септември до 6 октомври 2002 (6 Дни)
Награден фонд
975,000 $
Website
www.kremlincup.ru
Награден фонд
2021
Карацев
d.
Чилич
62 64
2019
Рубльов
d.
Манарино
64 60
2018
Качанов
d.
Манарино
62 62
2017
Джумхур
d.
Беранкис
62 16 64
2016
Кареньо-Буста
d.
Фонини
46 63 62
2015
Чилич
d.
Баутиста Агут
64 64
2014
Чилич
d.
Баутиста Агут
64 64
2013
Гаске
d.
Кукушкин
46 64 64
2012
Сепи
d.
Белучи
36 76
3
63
2011
Tipsarevic J
d.
Троицки
64 62
2010
Троицки
d.
Багдатис
36 64 63
2009
Южни
d.
Tipsarevic J
67
5
60 64
2008
Kunitsyn I
d.
Safin M
76
6
67
4
63
2007
Davydenko N
d.
Матийо
75 76
9
2006
Davydenko N
d.
Safin M
64 57 64
2005
Andreev I
d.
Kiefer N
57 76
3
62
2004
Davydenko N
d.
Rusedski G
36 63 75
2003
Dent T
d.
Sargsian S
76
5
64
2002
Матийо
d.
Schalken S
46 62 60
2001
Kafelnikov Y
d.
Kiefer N
64 75
2000
Kafelnikov Y
d.
Prinosil D
62 75
1999
Kafelnikov Y
d.
Black B
76
2
64
1998
Kafelnikov Y
d.
Ivanisevic G
76
2
76
5
1997
Kafelnikov Y
d.
Korda P
76
2
64
1996
Ivanisevic G
d.
Kafelnikov Y
36 61 63
1995
Steeb C
d.
Vacek D
76
5
36 76
6
1994
Volkov A
d.
Adams C
62 64
1993
Rosset M
d.
Kuhnen P
64 63
1992
Rosset M
d.
Steeb C
62 62
1991
Cherkasov A
d.
Hlasek J
76
2
36 76
5
1990
Cherkasov A
d.
Mayotte T
62 61
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Safin M
1/2 финал
2
Kafelnikov Y
1/2 финал
3
Costa A
1-ви кръг
4
Novak J
2-ри кръг
5
Федерер
1/4 финал
6
Johansson T
1-ви кръг
7
Schalken S
Финалист
8
Nalbandian D
1-ви кръг
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple