Fermer
art_track
15
Новини
chevron_right
14
Програма / Резултати
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
14
Турнири
chevron_right
6
Видео
chevron_right
12
Снимки
gamepad
6
Игра със залози
chevron_right
11
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
12
Rankings
chevron_right
8
Правила
forum
14
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март (започва в 04:00)
Results
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
понеделник 25 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Акценти от великолепната победа на Гарсия над Гауф в 4-ия кръг на турнира в Маями
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:12
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Фонини
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,294 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,959 Фенове
Мугуруса
8,423 Фенове
Кербер
8,306 Фенове
Full ranking
2
3
15
Александрова
4
6
00
Collins D
5
6
2
00
Lamens S
2
0
6
00
Fruhvirtova L
Днес
F.Coria
at 10:00
Крайинович
Днес
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Мъже
Жени
Маями 2023
ATP Masters 1000 - От 22 март до 2 април
22:12:50
23°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От понеделник 20 март
1
BORGES
, Nuno
Джонсън
HOLT
, Brandon
18
GOJO
, Borna
2
O'CONNELL
, Christopher
HANFMANN
, Yannick
WC
BLOCKX
, Alexander
19
WATANUKI
, Yosuke
3
Томпсън
Оливо
PR
KLAHN
, Bradley
21
MACHAC
, Tomas
4
GOMEZ
, Emilio
SKATOV
, Timofey
MELIGENI A
, Felipe
16
Басилашвили
5
ZHANG
, Zhizhen
BELLUCCI
, Mattia
WC
TIEN
, Learner
24
Щруф
6
Кокинакис
COLLARINI
, Andrea
WC
Пер
17
BROUWER
, Gijs
7
GARIN
, Cristian
UCHIDA
, Kaichi
TABILO
, Alejandro
23
SHEVCHENKO
, Alexander
8
ALTMAIER
, Daniel
WC
DAMM
, Martin
BLANCANEAU
, Geoffrey
22
HIJIKATA
, Rinky
9
KOVACEVIC
, Aleksandar
Мартерер
VUKIC
, Aleksandar
13
Дъкуърт
10
EUBANKS
, Christopher
WC
SHELBAYH
, Abdullah
KLEIN
, Lukas
14
ARNALDI
, Matteo
11
Албот
Имер
WU
, Tung-Lin
15
KOTOV
, Pavel
12
SAFIULLIN
, Roman
MORENO DE
, Nicolas
MISOLIC
, Filip
20
UGO CARABE
, Camilo
BORGES
64 64
GOJO
67
4
76
5
76
3
O'CONNELL
76
2
64
WATANUKI
36 63 60
Томпсън
62 61
MACHAC
64 64
SKATOV
62 62
MELIGENI A
64 16 61
ZHANG
61 63
Щруф
36 63 64
Кокинакис
63 63
Пер
62 64
GARIN
64 64
TABILO
46 61 64
ALTMAIER
75 76
3
BLANCANEAU
36 63 64
KOVACEVIC
67
1
76
4
76
7
VUKIC
61 75
EUBANKS
63 63
KLEIN
64 46 64
Албот
67
5
64 76
4
KOTOV
62 76
5
SAFIULLIN
46 63 62
MISOLIC
63 53 ab
BORGES
64 67
6
76
6
WATANUKI
64 64
Томпсън
64 36 63
MELIGENI A
64 76
5
Щруф
64 62
Пер
64 46 75
GARIN
76
5
61
ALTMAIER
62 62
VUKIC
63 76
4
EUBANKS
67
2
63 76
4
KOTOV
62 63
SAFIULLIN
63 63
Награден фонд
Qualified
16 Точки
Q 2-ри кръг
8 Точки
9,440 $
Q 1-ви кръг
0 Точки
5,150 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Borges N
2
O'Connell C
Q 2-ри кръг
3
Томпсън
4
Gomez E
Q 1-ви кръг
5
Zhang Z
Q 2-ри кръг
6
Кокинакис
Q 2-ри кръг
7
Garin C
8
Altmaier D
Топ 5
+ Всички
1
MikeH1
59
pts
2
mamion
59
pts
3
Kroustybalt
57
pts
4
valoujoub
56
pts
5
TBrd
56
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple