Fermer
art_track
15
Новини
chevron_right
8
Програма / Резултати
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
7
Турнири
chevron_right
5
Видео
chevron_right
11
Снимки
gamepad
13
Игра със залози
chevron_right
12
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
13
Rankings
chevron_right
13
Правила
forum
9
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март
Results
петък 29 март
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Григор Димитров БОЖЕСТВЕН РЕЖИМ срещу Карлос Алкарас! | Маями 2024 Акценти
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:45
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Башич
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Популярност
Надал
47,018 Фенове
Джокович
43,171 Фенове
Федерер
41,154 Фенове
Зверев А.
24,652 Фенове
Carlos Alcaraz
21,608 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,295 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,968 Фенове
Мугуруса
8,424 Фенове
Кербер
8,309 Фенове
Full ranking
5
1
Coria F
7
6
Moutet C
5
00
Gea A
6
15
Ербер
3
15
Hassan B
3
00
Garin C
1
6
40
Varillas J
0
4
15
Oliveira G
3
6
00
Bayerlova M
4
1
00
Makarova E
1
40
Хесе
3
A
Lodikova D
3
6
4
00
Serdarusic N
3
2
6
00
Serafini M
Днес
Медведев
at 20:00
J.Sinner
2019
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Мъже
Жени
Маями 2019
WTA Premier - От 19 до 31 март
11:44:49
25°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От неделя 17 март
1
POTAPOVA
, Anastasia
Дой
WC
Макхейл
20
Минела
2
Бушар
Хибино
WC
DOLEHIDE
, Caroline
13
Линет
3
JAKUPOVIC
, Dalila
FERRO
, Fiona
Уотсън
17
Бренгъл
4
Голубич
WC
THANDI
, Karman
DART
, Harriet
18
Бартел
5
Брейди
Викъри
SWIATEK
, Iga
15
Диаз
6
BOULTER
, Katie
BOUZKOVA
, Marie
MUCHOVA
, Karolina
22
Дяченко
7
Канепи
BADOSA
, Paula
Фьогеле
23
Бабош
8
PERA
, Bernarda
RUS
, Arantxa
WC
KIICK
, Allie
14
Пегула
9
Аруабарена
Никулеску
Козлова
16
Жу
10
TOWNSEND
, Taylor
WC
ZHENG
, Qinwen
WC
HADDAD MAI
, Beatriz
24
BLINKOVA
, Anna
11
Плишкова
Богдан
Викмайер
21
KUDERMETOV
, Veronika
12
Херцог
STOLLAR
, Fanny
Зигемунд
19
Кърстя
Дой
36 76
10
76
2
Минела
26 76
3
64
Хибино
46 60 64
Линет
75 76
5
JAKUPOVIC
16 63 62
Бренгъл
67
2
63 64
Голубич
60 30 ab
Бартел
36 64 76
5
Викъри
26 63 62
SWIATEK
62 75
BOUZKOVA
64 62
MUCHOVA
76
6
61
Канепи
63 63
Бабош
36 75 64
RUS
63 30 ab
Пегула
75 60
Никулеску
60 26 64
Козлова
06 64 62
TOWNSEND
46 75 64
HADDAD MAI
26 63 62
Плишкова
64 16 75
Викмайер
64 62
Херцог
62 62
Зигемунд
46 75 75
Дой
36 75 64
Хибино
64 60
JAKUPOVIC
60 63
Голубич
75 75
Викъри
76
2
64
MUCHOVA
64 63
Канепи
63 64
Пегула
63 60
Никулеску
62 64
TOWNSEND
61 64
Викмайер
63 63
Зигемунд
36 62 62
Награден фонд
Qualified
30 Точки
Q 2-ри кръг
20 Точки
6,790 $
Q 1-ви кръг
2 Точки
3,395 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Potapova A
Q 1-ви кръг
2
Бушар
Q 1-ви кръг
3
Jakupovic D
4
Голубич
5
Брейди
Q 1-ви кръг
6
Boulter K
Q 1-ви кръг
7
Канепи
8
Pera B
Q 1-ви кръг
Топ 5
+ Всички
1
paulo02
54
pts
2
julia
50
pts
3
So_gOod
49
pts
4
Rafael W.
49
pts
5
Romain
49
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple