Fermer
art_track
15
Новини
chevron_right
11
Програма / Резултати
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
8
Турнири
chevron_right
8
Видео
chevron_right
7
Снимки
gamepad
5
Игра със залози
chevron_right
10
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
13
Правила
forum
13
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март
Results
петък 29 март
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Григор Димитров БОЖЕСТВЕН РЕЖИМ срещу Карлос Алкарас! | Маями 2024 Акценти
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
13:24
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,295 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,968 Фенове
Мугуруса
8,424 Фенове
Кербер
8,309 Фенове
Full ranking
3
5
6
15
Kudermetova P
5
7
2
30
Bouzas Maneiro J
4
0
30
Coria F
4
6
30
Крайинович
4
1
40
Басилашвили
3
6
40
Moutet C
2
40
Barranco Cosano J
1
30
Албот
1
00
Salkova D
0
00
Palicova B
2
6
30
Schmidt L
5
4
15
Абдураимова
3
3
00
Ionel N
1
6
00
Serdarusic N
3
3
15
Piraino G
4
6
30
Royer V
4
4
30
Pennaforti G
3
6
40
Houkes M
2
15
Topo M
4
40
Krumich M
5
30
Buse I
3
00
Damas M
Днес
Медведев
at 20:00
J.Sinner
2022
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Мъже
Жени
Мадрид 2022
WTA 1000 - От 28 април до 7 май
11:25:29
19°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От вторник 26 април
1
Александрова
KORPATSCH
, Tamara
PARRY
, Diane
20
BUREL
, Clara
2
Саснович
Ковинич
WC
FERRO
, Fiona
13
BOUZKOVA
, Marie
3
Бренгъл
YASTREMSKA
, Dayana
TAN
, Harmony
24
Дейвис
4
Канепи
DART
, Harriet
WC
BUCSA
, Cristina
17
TREVISAN
, Martina
5
Линет
PR
Козлова
WC
BOUZAS MAN
, Jessica
23
Шмидлова
6
Мартич
GALFI
, Dalma
WC
MARTINEZ C
, Carlota
16
BRONZETTI
, Lucia
7
SHERIF
, Mayar
Младенович
PR
Гаврилова
14
POTAPOVA
, Anastasia
8
Бегу
GORGODZE
, Ekaterine
RAKHIMOVA
, Kamilla
22
FRECH
, Magdalena
9
Петкович
Дой
Ванг Кианг
18
JUVAN
, Kaja
10
HADDAD MAI
, Beatriz
WC
ANDREEVA
, Erika
Додин
19
UDVARDY
, Panna
11
BONDAR
, Anna
WC
EALA
, Alexandra
PAQUET
, Chloe
15
MINNEN
, Greet
12
GRACHEVA
, Varvara
INGLIS
, Maddison
Уотсън
21
Куцова
Александрова
64 64
BUREL
64 67
5
64
Ковинич
64 62
BOUZKOVA
62 62
YASTREMSKA
26 62 64
TAN
64 16 76
5
Канепи
61 61
TREVISAN
61 63
Линет
63 75
Шмидлова
64 61
Мартич
26 64 76
3
BRONZETTI
76
8
60
Младенович
76
7
75
POTAPOVA
46 63 75
Бегу
62 64
RAKHIMOVA
61 64
Петкович
64 62
JUVAN
46 64 62
HADDAD MAI
63 63
Додин
62 46 64
BONDAR
60 60
MINNEN
75 63
GRACHEVA
62 63
Уотсън
64 60
Александрова
61 61
BOUZKOVA
75 64
YASTREMSKA
62 76
4
Канепи
62 75
Шмидлова
62 16 76
4
Мартич
64 61
POTAPOVA
62 60
Бегу
61 60
Петкович
76
4
64
Додин
36 76
5
62
BONDAR
64 62
GRACHEVA
63 62
Награден фонд
Qualified
30 Точки
Q 2-ри кръг
20 Точки
4,025 €
Q 1-ви кръг
2 Точки
2,600 €
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Александрова
2
Саснович
Q 1-ви кръг
3
Бренгъл
Q 1-ви кръг
4
Канепи
5
Линет
Q 2-ри кръг
6
Мартич
7
Sherif M
Q 1-ви кръг
8
Бегу
Топ 5
+ Всички
1
tib_os
45
pts
2
Rafael W.
43
pts
3
Lm35
41
pts
4
whsw
40
pts
5
Boccaccio
40
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple