Fermer
art_track
9
Новини
chevron_right
11
Програма / Резултати
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
8
Турнири
chevron_right
12
Видео
chevron_right
9
Снимки
gamepad
14
Игра със залози
chevron_right
6
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
8
Rankings
chevron_right
12
Правила
forum
14
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март
Results
петък 29 март
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Григор Димитров БОЖЕСТВЕН РЕЖИМ срещу Карлос Алкарас! | Маями 2024 Акценти
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
13:24
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,295 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,968 Фенове
Мугуруса
8,424 Фенове
Кербер
8,309 Фенове
Full ranking
5
6
40
Kudermetova P
7
2
A
Bouzas Maneiro J
5
7
30
Waltert S
2
6
15
Danilovic O
0
0
15
Coria F
1
6
40
Крайинович
2
1
00
Басилашвили
1
6
40
Moutet C
1
2
00
Dunne K
3
6
40
Hruncakova V
2
6
00
Schmidt L
1
4
00
Абдураимова
3
15
Ionel N
6
00
Serdarusic N
1
3
30
Piraino G
1
6
30
Royer V
3
3
00
Kirkin E
4
6
00
Serafini M
1
4
00
Pennaforti G
0
6
30
Houkes M
0
15
Topo M
1
30
Krumich M
1
00
Buse I
1
40
Damas M
Днес
J.De Jong
at 13:00
P.Martinez
Днес
J.Varillas
at 15:30
G.Oliveira
Днес
Медведев
at 20:00
J.Sinner
сб 30
Димитров
at 00:00
Зверев А.
1989
2008
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Pörtschach 1989
WTA Internationnal Series - От 19 до 25 юни
10:56:50
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
Информация
Официално име
Hypo Group Tennis International
Град
Poertschach, Австрия
Място
Категория
WTA Internationnal Series
Повърхност
Клей (На открито)
Дата
От 19 до 25 юни 1989 (6 Дни)
Награден фонд
93,400 $
Website
www.atppoertschach.info
Награден фонд
2008
Davydenko N
d.
Монако
62 26 62
2005
Davydenko N
d.
Мелцер
63 26 64
2004
Воландри
d.
Malisse X
61 64
2003
Roddick A
d.
Davydenko N
63 62
2002
Lapentti N
d.
Vicente F
75 64
2001
Gaudenzi A
d.
Hipfl M
60 75
2000
Pavel A
d.
Ilie A
75 36 62
1999
Rios M
d.
Zabaleta M
44 ab
1998
Rios M
d.
Spadea V
62 60
1997
Filippini M
d.
Rafter P
76
2
62
1996
Rios M
d.
Mantilla F
62 64
1995
Muster T
d.
Ulihrach B
63 36 61
1994
Muster T
d.
Carbonell T
46 62 64
1993
Muster T
d.
Gustafsson M
76
3
64
1992
Medvedev A
d.
Perez-Roldan G
63 64
1991
Steeb C
d.
Arrese J
63 64
1990
Agenor R
d.
Benhabiles T
36 64 63
1989
Aguilera J
d.
Vajda M
46 63 64
1988
Muster T
d.
Filippini M
26 61 75
1987
Pistolesi C
d.
Cancellotti F
67 75 63
1986
Carlsson K
d.
De La Pena H
75 67 75
1985
Panatta C
d.
Duncan L
62 16 76
1984
Sundstrom H
d.
Rebolledo P
76
8
64
1983
Barazzutti C
d.
Castellan C
60 61
1982
McNamee P
d.
Taroczy B
62 62
1981
Parun O
d.
Fairlie B
62 63 46 63
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Sanchez J
2-ри кръг
2
Strelba M
1-ви кръг
3
Cancellotti F
1-ви кръг
4
Vajda M
Финалист
5
Casal S
1/4 финал
6
Haarhuis P
1-ви кръг
7
Davin F
1/4 финал
8
Nydahl T
1-ви кръг
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple