Fermer
art_track
5
Новини
chevron_right
6
Програма / Резултати
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
13
Турнири
chevron_right
15
Видео
chevron_right
15
Снимки
gamepad
8
Игра със залози
chevron_right
8
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
10
Правила
forum
5
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
четвъртък 28 март
петък 29 март (започва в 04:00)
Results
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
понеделник 25 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Акценти от великолепната победа на Гарсия над Гауф в 4-ия кръг на турнира в Маями
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:12
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Фонини
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Популярност
Надал
47,017 Фенове
Джокович
43,164 Фенове
Федерер
41,155 Фенове
Зверев А.
24,629 Фенове
Carlos Alcaraz
21,582 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,294 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,959 Фенове
Мугуруса
8,423 Фенове
Кербер
8,306 Фенове
Full ranking
1
2
40
Todoni A
3
6
30
Riera J
6
5
2
Mayo A
6
7
6
Barrios Vera T
6
30
Ugo Carabelli C
3
40
Cukierman D
пт 29
C.Alcaraz
at 00:00
Димитров
2022
2023
2022
2021
2019
2018
Braga 2022
ATP CH 80 - От 19 до 25 септември
21:57:00
22°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
От неделя 18 септември
1
ROCA BATAL
, Oriol
LOPEZ MORI
, Imanol
WC
RODRIGUES
, Daniel
9
VINCENT RU
, Samuel
2
MORENO DE
, Nicolas
WC
COELHO
, Fabio
WC
GOMES
, Miguel
11
Ламасин
3
BLANCHET
, Ugo
Alt
WALKIN
, Brandon
Alt
GOLDSTEINE
, Peter
7
Бург
4
AJDUKOVIC
, Duje
Alt
BEAUPAIN
, Simon
PR
JAHN
, Jeremy
8
SANTILLAN
, Akira
5
COLLIGNON
, Raphael
PR
Сервантес
Alt
FARIA
, Jaime
10
LLAMAS RUI
, Pablo
6
BARRANCO C
, Javier
Alt
FALCAO
, Goncalo
WC
ROCHA
, Henrique
12
PRECHTEL
, Sebastian
LOPEZ MORI
16 63 64
VINCENT RU
62 36 61
MORENO DE
61 62
Ламасин
64 62
BLANCHET
Forfait
Бург
63 60
AJDUKOVIC
64 62
JAHN
63 76
3
COLLIGNON
61 61
LLAMAS RUI
64 61
BARRANCO C
61 64
PRECHTEL
62 76
4
LOPEZ MORI
64 61
MORENO DE
62 63
BLANCHET
62 67
3
62
JAHN
63 60
LLAMAS RUI
64 36 75
BARRANCO C
60 62
Награден фонд
Qualified
4 Точки
Q 2-ри кръг
2 Точки
225 €
Q 1-ви кръг
0 Точки
115 €
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Квалификации
1
Roca Batalla O
Q 1-ви кръг
2
Moreno de Alboran N
3
Blanchet U
4
Ajdukovic D
Q 2-ри кръг
5
Collignon R
Q 2-ри кръг
6
Barranco Cosano J
7
Бург
Q 2-ри кръг
8
Santillan A
Q 1-ви кръг
Топ 5
+ Всички
1
Luisfer
18
pts
2
yoginixxon
16
pts
3
pib
15
pts
4
Radwolf
14
pts
5
Boccaccio
14
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple