Fermer
art_track
12
Новини
chevron_right
12
Програма / Резултати
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
10
Турнири
chevron_right
5
Видео
chevron_right
5
Снимки
gamepad
6
Игра със залози
chevron_right
13
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
10
Правила
forum
12
Форум и дискусии
account_circle
Влез
Регистрация
menu
person
Залози
5
Форум
Влезте в профила си
Регистрация
Програма / Резултати
Order of play
петък 29 март
Results
петък 29 март
четвъртък 28 март
сряда 27 март
вторник 26 март
Турнири
Playing tournaments
Маями
Маями
San Luis Potosi
Antalya
Предстоящи турнири
Хюстън
Казабланка
Ещорил
Чарлстън
Богота
La Bisbal d'Emporda
Търсене на турнир
Турнири
Мъже (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Австралия Оупън 2024
Sinner / Сабаленка
Ролан Гарос 2024
От 26 май до 9 юни
Уимбълдън 2024
От 1 до 14 юли
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
Сан Луис
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Предстоящи турнири
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Класиране
Мъже
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Циципас
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Тиафо
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Зверев А.
-1,660
Медведев
-1,590
Джокович
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Видео
Categories
Смешно
Интервюта
Игри
Новини
Горещи удари
Off-court
Most popular this week
Сабаленка остана силна при тези специални обстоятелства и победи Бадоса във втория кръг на турнира в Маями
Григор Димитров БОЖЕСТВЕН РЕЖИМ срещу Карлос Алкарас! | Маями 2024 Акценти
Най-интересните моменти от мача между Алкарас и Монфис, мач на производителите на горещи картони, в 3-ия кръг на турнира в Маями
Ига Свитек срещу Екатерина Александрова | 2024 Маями, 16-и кръг | Акценти
Рубльов е разстроен от Мачак на пожар в Маями !
Последно видео
04:45
Submit a video
Играчи
Мъже
Full list
By country: Франция
Women
Full list
By country: Франция
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Башич
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Популярност
Надал
47,018 Фенове
Джокович
43,171 Фенове
Федерер
41,154 Фенове
Зверев А.
24,652 Фенове
Carlos Alcaraz
21,608 Фенове
Full ranking
Популярност
Халеп
11,295 Фенове
Уилямс С.
10,184 Фенове
Iga Swiatek
9,968 Фенове
Мугуруса
8,424 Фенове
Кербер
8,309 Фенове
Full ranking
0
00
Coria F
3
00
Moutet C
5
6
4
00
Gigante M
2
4
6
00
Vincent Ruggeri S
1
6
6
15
De Jong J
2
3
7
00
Martinez P
40
Bayerlova M
A
Makarova E
5
1
00
Gavrila O
4
6
00
Popa M
5
4
00
Houkes M
2
6
00
Royer V
3
15
Serdarusic N
3
15
Serafini M
4
6
00
Giustino L
3
7
00
Gulin S
J.Varillas
starting soon...
G.Oliveira
Днес
T.Tirante
at 19:40
N.Mejia
Днес
Медведев
at 20:00
J.Sinner
сб 30
Димитров
at 00:00
Зверев А.
2022
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Kobe 2022
ATP CH 80 - От 14 до 20 ноември
23:31:20
10°C
view_headline
Програма / Резултати
view_headline
Схема
info_outline
Информация
comment
Analyses
view_headline
Квалификации
Информация
Официално име
Hyogo Noah Challenger
Град
Kobe, Япония
Място
Beans Dome
Категория
ATP CH 80
Повърхност
Твърд (На закрито)
Дата
От 14 до 20 ноември 2022 (7 Дни)
Квалификации
неделя 13 ноември
Награден фонд
53,120 $
Website
Награден фонд
2023
Ajdukovic D
d.
Shimabukuro S
64 62
2022
Watanuki Y
d.
Ferreira Silva F
67
3
75 64
2019
Watanuki Y
d.
Сугита
62 64
2018
Ито
d.
Watanuki Y
36 75 63
2017
Робер
d.
Хемери
76
1
67
5
61
2016
Чунг
d.
Дъкуърт
64 76
2
2015
Милман
d.
Даниел
61 63
Награден фонд
Победител
80 Точки
7,200 $
Финалист
50 Точки
4,240 $
1/2 финал
30 Точки
2,510 $
1/4 финал
16 Точки
1,460 $
2-ри кръг
7 Точки
860 $
1-ви кръг
0 Точки
520 $
Сподели
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
O'Connell C
1/2 финал
2
Милман
1/4 финал
3
Hijikata R
2-ри кръг
4
Uchida K
1-ви кръг
5
Дъкуърт
1-ви кръг
6
Джумхур
2-ри кръг
7
Watanuki Y
8
Tu L
1-ви кръг
Топ 5
+ Всички
1
Luisfer
23
pts
2
paillasse71
22
pts
3
Jsmooth
19
pts
4
Juan Pillco
18
pts
5
kynoxl78
17
pts
Participer
328
missing translations
Please help us to translate TennisTemple